سمپاشی گروپ

کشاورزی، موتور اصلی رشد و توسعه اقتصادی - سمپاشی گروپ

به گزارش خبرنگار مهر، در آستانه چهل‌ساگلی پیروزی انقلاب اسلامی، بزرگترین گردهمایی بخش کشاورزی برای ارائه دستاوردهای این بخش با عنوان دومین‌ نمایشگاه بین المللی صنایع تبدیلی، تکمیلی، فناوری های پیشرفته غذایی و صادرات کشاورزی با حمایت وزارت جهاد کشاورزی و نهادهای مرتبط بخش خصوصی هفت تا نه بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

بر این اساس، غلامرضا رضاییان، اظهار داشت: بخش کشاورزی موتور اصلی رشد و توسعه اقتصادی در کشورهای در حال توسعه است که بیشترین سهم را در اشتغالزایی، تولید، در آمد ناخالص ملی و صادرات دارد.

وی مهم ترین هدف برپایی این گردهمایی کشاورزی را ارائه دستاوردهای چهل سال فعالیت مدیران‌جهادی عنوان کرد و افزود: استفاده از تجربیات مدیران جهادی در کنار دستاوردهای علمی برای بهبود وضعیت بخش کشاورزی و روند فرآوری و تولید صنایع تبدیلی، کاهش ضایعات، استفاده از فناوری های نوین برای افزایش عملکرد در هکتار و ارتقای کیفیت محصولات و افزایش درآمد در بخش کشاورزی از جمله مواردی است که باید مد نظر قرار گیرد.

مدیر اجرایی دومین نمایشگاه بین‌المللی صنایع تبدیلی، تکمیلی، فناوری‌های پیشرفته غذایی و صادرات کشاورزی خاطرنشان کرد: در این گردهمایی قرار است تا آخرین دستاوردهای و توانمندی های کشاورزی ایران و مقایسه آن با نقطه آغازین انقلاب ارائه شود. همچنین فناوری های نوین کشاورزی، ماشین آلات، تجهیزات و ادوات کشاورزی، محصولات ارگانیک، هوشمند سازی حوزه کشاورزی، ایده های نوآورانه و فناورانه و محصولات نهاده های کشاورزی در معرض دید عموم قرار داده می شود.

بازدید : - بار دسته بندی : دسته‌بندی نشده تاريخ : 3 ژانویه 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها