سمپاشی گروپ

دولت برای جبران خسارات کشاورزان آسیب دیده از سرما تدبیر کند - سمپاشی گروپ

حمیدرضا حاجی بابایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: اردیبهشت ماه سال جاری به دنبال سرما زدگی وسیع محصولات باغداران و کشاورزان در چند استان کشور، با رئیس جمهور مکاتبه و از ایشان درخواست شد به فوریت به داد باغداران و کشاورزان آسیب دیده سرما برسد.

وی بابیان اینکه در این نامه با تاکید بر وسعت خسارات وارده درخواست شد که با توجه به اینکه تنها درآمد حداقلی اکثر کشاورزان از محل همین محصولات است و منبع درآمد دیگری ندارد، چاره اندیشی صورت گیرد، گفت: درخواست شده بود که دولت با تدوین برنامه عملیاتی مناسب و با نظارت کارشناسان وزارت جهاد کشاورزی در کوتاه ترین دوره زمانی برای جبران خسارات وارده اقدام کند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: با توجه به فصل برداشت محصول و دست خالی کشاورزان در این فصل و با درنظر داشتن وضعیت معیشتی مردم، وزارت جهاد کشاورزی باید هر چه سریع تر نسبت به درخواست این قشر زحمتکش جامعه پاسخگو باشد.

وی تاکید کرد: با در نظر گرفتن شرایط موجود با وزیر جهاد کشاورزی مکاتبه و در این نامه تاکید شد ضمن جبران خسارات باغداران و کشاورزان آسیب دیده از حوادث طبیعی، به ویژه در خصوص بخشودگی بازپرداخت وامهای دریافتی کشاورزان، برنامه ریزی و تمهیدات لازم بعمل آید.

بازدید : - بار دسته بندی : دسته‌بندی نشده تاريخ : 3 ژانویه 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها